Makedonija Soobrakaj A.D.

Вила TORONEOS (ПОЛИХРОНО)Вила TORONEOS се наога во мирниот дел на Полихроно и на околу 100 м. од плажа. Располага со четворокреветни апартмани кои се на приземје и на прв кат. Има прекрасен просторен озеленет двор. Апартманите се состојат од дневна соба со два кревета и кујна и спална соба со брачен кревет. Кујната е опремена со шпорет со рерна, фрижидер и садови за онолку лица за колку што е наменет апартманот. Користењето на клима уредот е вклучено во цената.


« Назад
Аранжмани

Нашата туристичка агенција нуди голем број на аранжмани.
прочитај повеќе »
Aвтобуски превоз

Патувајте брзо и безбедно со Македонија Сообраќај.
прочитај повеќе »
Хотели / Апартмани


Погледнете ги објектите со кои располагаме.

прочитај повеќе »

 

Контакт

За подетални информации контактирајте не...
прочитај повеќе »

© 2011 | Македонија Сообраќај | Сите права се задржани.

Designed & developed by Artisoft.