Makedonija Soobrakaj A.D.

ЗИМА 2019 /2020 » БУГАРИЈА » БОРОВЕЦ » БОРОВЕЦ


Вила ЈАГОДА и МАЛИНА


Локација : 2 км од Боровец Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, бесплатен маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец. Вили Јагода (40 фински вили): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со 2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. 10 од вилите имаат сауна
Детален опис

            

 

ВИЛИ ЈАГОДА И МАЛИНА - Боровец

www.borovetz-resort.com

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 01.12.2019

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)

Цените се за наем на вила за 1 ноќевање

01.12-24.12.2019

25.12-03.01.2020

04.01-31.03.2020

Вид на сместување

 

 

 

ЈАГОДА

4+0

                        58.00 €

                     117.00 €

                        58.00 €

ЈАГОДА СО САУНА

4+0

                        65.00 €

                     123.00 €

                        65.00 €

ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна)

4+0

                        71.00 €

                     129.00 €

                        71.00 €

МАЛИНА

4+2

                        75.00 €

                     133.00 €

                        75.00 €

МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна)

4+2

                        80.00 €

                     139.00 €

                        80.00 €

Во цената е вклучено :  ноќевање, паркинг.

Доплата за појадок : возрасен - 6€, дете - 4€. Доплата за вечера : возрасен - 10, дете - 5€.

Дополнителни услови :

▪ Доплата за дополнително легло во Малина  - 6€, дете до 2.99 год. - бесплатно

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 65€, дете од 2-12.99 год. - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на денЦени за термини по типови простории и услуги

Термини Вила  Бр. ноќевања
04/01/2020 - 31/03/2020
58.00€  1


Аранжмани

Нашата туристичка агенција нуди голем број на аранжмани.
прочитај повеќе »
Aвтобуски превоз

Патувајте брзо и безбедно со Македонија Сообраќај.
прочитај повеќе »
Хотели / Апартмани


Погледнете ги објектите со кои располагаме.

прочитај повеќе »

 

Контакт

За подетални информации контактирајте не...
прочитај повеќе »

© 2011 | Македонија Сообраќај | Сите права се задржани.

Designed & developed by Artisoft.