Makedonija Soobrakaj A.D.


Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец Хотелот ви нуди одлични можности за одмор, спорт и бизнис патувања. Со сите свои услови и удобности, се наоѓа во повисокиот и мирен дел на ски центарот, на 2 мин. од ски стазата Јастребец,од каде што скијачите имаат одличен пристап да уживаат во својот омилен спорт. Располага со одлично опремени капацитети за сместување, конферентна сала. 2 ресторани, лоби бар,ски гардеробер, ски училиште, детски кат. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, турски амам, тепидариум, парна бања, сауна, солариум, релакс зона.
Детален опис

    

BOROVETS HILLS 5* - Боровец

www.borovetshills-bg.com

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% за резервација и уплата до 30.11.2019

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 19.01-08.02.2020 и 23.02-30.04.2020 (попустите не се комбинираат)

Цените се 2 лица /4 лица за 1 ноќ . на база ПОЛУПАНСИОН

01.01-18.01.2020

28.12-31.12.2020

19.01-08.02.2020

10.12-27.12.2019

Вид на сместување

09.02-22.02.2020

23.02-29.02.2020

01.03-30.04.2020

Двокреветна соба

2+1

                     121.00 €

                     202.00 €

                        99.00 €

                     80.00 €

Студио

2+2

                     141.00 €

                     222.00 €

                     112.00 €

                     90.00 €

Едноспален апартман

2+2

                     155.00 €

                     237.00 €

                     126.00 €

                   101.00 €

Двоспален апартман - лукс *цена за 4 лица

4+2

                     231.00 €

                     395.00 €

                     187.00 €

                   151.00 €

Еднокреветна соба

1

                        85.00 €

                     201.00 €

                        69.00 €

                     56.00 €

Во цената е вклучено :  појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет

Дополнителни услови :

▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло - 60% попуст од цената за лице

▪ Дете од 4-11.99 год. на редовно легло - 40% попуст од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст од цената за лице

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 85€, дете - 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на денЦени за термини по типови простории и услуги

Термини 1/2 Соба  Бр. ноќевања
01/03/2020 - 30/04/2020
40.00€  1


Аранжмани

Нашата туристичка агенција нуди голем број на аранжмани.
прочитај повеќе »
Aвтобуски превоз

Патувајте брзо и безбедно со Македонија Сообраќај.
прочитај повеќе »
Хотели / Апартмани


Погледнете ги објектите со кои располагаме.

прочитај повеќе »

 

Контакт

За подетални информации контактирајте не...
прочитај повеќе »

© 2011 | Македонија Сообраќај | Сите права се задржани.

Designed & developed by Artisoft.