Makedonija Soobrakaj A.D.

ЗИМА 2017/2018 » БУГАРИЈА » БОРОВЕЦ » БОРОВЕЦ


Хотел Самоков


Локација : во центарот на Боровец Заобиколен од борова шума, хотелот нуди пријатна атмосфера во текот на целата година. На располагање на своите гости им нуди ски училиште, ски гардеробер, 8 конференциски сали, 2 ресторани, барови, ноќен клуб, куглана, билијард, пинг понг, фризерски салон, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, хидромасажна бања, солариум, сауна, парна бања, турска бања, арома сауна, масажи и процедури ...
Детален опис

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 31.10.2017

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 5=4, 6=5, 7=6...14=12 за пристигнувања од 05.01-31.01.2018 (вкл.) и од 01.03-31.03.2018 (вкл.) - важи за рез. од 01.12.2017

Цените се по лице за 1 ноќевање

29.12-04.01.2018

05.01-12.01.2018

13.01-02.02.2018

20.12-28.12.2017

Вид на сместување | Период на престој

(мин. 5 ноќ.)

03.02-16.02.2018

17.02-26.02.2018

27.02-31.03.2018

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Двокреветна соба

2+1

52.00 €

39.00 €

33.00 €

26.00 €

ПОЛУПАНСИОН

Двокреветна соба

2+1

55.00 €

43.00 €

37.00 €

31.00 €

Во цената е вклучено : појадок / појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.

Дополнителни услови :

▪ Деца до 4.99 год. - бесплатно

▪ Деца од 5-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба - 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба - 15% попуст

▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло - 50% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба - 20€ на ден

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 50€, дете од 2-11.99 год. - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА

Повратен билет : 40 € по лице

За реализација на превозот е потребен минимум од 8 патнициЦени за термини по типови простории и услуги

Термини 1/2 Студио  Бр. ноќевања
27/02/2018 - 31/03/2018
26.00€  1


Аранжмани

Нашата туристичка агенција нуди голем број на аранжмани.
прочитај повеќе »
Aвтобуски превоз

Патувајте брзо и безбедно со Македонија Сообраќај.
прочитај повеќе »
Хотели / Апартмани


Погледнете ги објектите со кои располагаме.

прочитај повеќе »

 

Контакт

За подетални информации контактирајте не...
прочитај повеќе »

© 2011 | Македонија Сообраќај | Сите права се задржани.

Designed & developed by Artisoft.