Makedonija Soobrakaj A.D.


Локација : во центарот на Боровец Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, парна бања.
Детален опис

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

28.12-06.01.2018

07.01-13.01.2018

14.01-27.01.2018

17.12-27.12.2018

08.03-05.04.2018

Вид на сместување | Период на престој

(мин.3 ноќевања)

28.01-24.02.2018

25.02-04.03.2018

05.03-17.03.2018

 

Двокреветна соба - стандард, поглед ресорт

2+1

89.00 €

73.00 €

58.00 €

54.00 €

40.00 €

Двокреветна соба - стандард, поглед стаза

2+1

92.00 €

76.00 €

62.00 €

57.00 €

43.00 €

Двокреветна соба - супериор, поглед ресорт

2+1

109.00 €

90.00 €

70.00 €

65.00 €

47.00 €

Двокреветна соба - супериор, поглед стаза

2+1

112.00 €

94.00 €

74.00 €

68.00 €

51.00 €

Фамилијарна супериор соба - студио, поглед ресорт

2+2

109.00 €

90.00 €

70.00 €

65.00 €

47.00 €

Фамилијарна супериор соба - студио, поглед стаза

2+2

112.00 €

94.00 €

74.00 €

68.00 €

51.00 €

Супериор сјуит - едноспален апартман, поглед ресорт *цена за соба

2+2

327.00 €

271.00 €

211.00 €

195.00 €

142.00 €

Супериор сјуит - едноспален апартман, поглед стаза  *цена за соба

2+2

337.00 €

281.00 €

221.00 €

205.00 €

152.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, користење на внатрешен базен и џакузи, интернет во лоби, паркинг.

За гостите сместени во супериор соби вклучено е и : користење на термо зона и фитнес центар, интернет во собите, ски гардеробер.

Дополнителни услови :

▪ Деца до 1.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна стандард или супериор соба - доплаќа 20% од цената за возрасен

▪ Деца од 2-11.99 год. сместени во фамилијарна соба : прво дете доплаќа 20%, второ дете доплаќа 50% од цената за возрасен

▪ Прво дете сместено во супериор сјуит - бесплатно. Второ и трето дете доплаќа 10% од цената за сјуит

▪ Трет и четврт возрасен сместени во супериор сјуит - доплаќаат 10% од цената за сјуит

▪ Еден возрасен сместен со деца до 11.99 год. - прво дете доплаќа 70% од цената за возрасен, второ дете доплаќа 50% од цената за возрасен

▪ Доплата за еднокреветна соба - 50% од цената за во двокреветна соба

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 65€, дете - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА

Повратен билет : 40 € по лице

За реализација на превозот е потребен минимум од 8 патнициЦени за термини по типови простории и услуги

Термини 1/2 Студио  Бр. ноќевања
08/03/2018 - 05/04/2018
40.00€  1


Аранжмани

Нашата туристичка агенција нуди голем број на аранжмани.
прочитај повеќе »
Aвтобуски превоз

Патувајте брзо и безбедно со Македонија Сообраќај.
прочитај повеќе »
Хотели / Апартмани


Погледнете ги објектите со кои располагаме.

прочитај повеќе »

 

Контакт

За подетални информации контактирајте не...
прочитај повеќе »

© 2011 | Македонија Сообраќај | Сите права се задржани.

Designed & developed by Artisoft.